Sezoni 1 - Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

2791

Klubi ka nevojë për para për të mbrojtur Bobby, por strategjia e Clayt i vendos në një pozicion të dobët. Abeli vjen në shtëpi për herë të parë por festimet përfundojnë në tragjedi.