Sezoni 1 – Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

999

Mentori u ka borxh para djemve të pokerit. Ai shkon në bankë dhe tërheq kursimet e familjes së tij. Dinora viziton Sadik Hotin dhe i thotë se është afër të zbulojë se kush e tradhtoi Lëvizjen Qendresa.