Sezoni 1 – Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

19931

Berri dhe Keitlin kërkojnë një histori dashurie të re, por fati i buzëqesh vetëm Berrit kur njihet me një reportere sporti. Ndërkohë Sisko me naivitet pranon ofertën e një mbinjeriu, ndërsa Henri lëndohet në Iron Heights…