Sezoni 1 – Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

37541

Kur Arturo kap Monicën duke e tradhtuar, ai e harron planin e arratisjes. Angel përpiqet të flas me Raquel, por pëson një aksident me makinë dhe është në gjendje të rëndë. Disa pengje arratisen dhe policia po lufton të futet brenda.