Sezoni 1 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 13


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 13

888

Young Woon zbulon motivin e tij të vërtetë. Si CEO i ardhshëm, Han Seok pritet me admirim, duartrokitje por një surprizë e stilit mafioz nga Vincenzo do shkatërrojë momentin e lavdisë.