Sezoni 1 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 13

898

Vesa gjen diçka që e vë atë në një dilemë morale. Ndërsa Vesa zbulon të vërtetën, Armend zbulon një të fshehur. Koha e Mentorit po kalon, kështu që ai kërkon ndihmë nga vëllai i tij Agimi, i cili po merret me problemet e tij.