Sezoni 1 – Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 13

19171

Roni vije në sulm si një fizikant, Berri me ekipin e ti duhet t’i vijën pas tij. Joe mundohet të ketë qasje në të dhënat e Cisco’s për të shpalosur gjurme për vrasjen e Nora Allenit. Berri detyrohet të lufton me shpejtesin e tij.