Sezoni 1 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 14


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 14

795

Për të ekspozuar kompaninë financiare të Han Seokut, Vincenzo dhe Cha Young infiltrohen si një çift i dashuruar në një galeri arti. Seo Mi Ri zbulon para të tjerëve marifetet e saj të teknologjisë.