Sezoni 1 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 14

760

Agimi merret në pyetje nga policia. Dini gjen telefonin e Arbenit dhe e dorëzon në polici. Temaj pyet Vesën për SD kartën. Armendi dhe Arsimi diskutojnë rreth rrëfimit të Armendit.