Sezoni 1 – Episodi 14 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 14

19684

Pas shpërthimit bërthamor Roni dhe doktor Stein ndahen, Beri dhe skuadra besojnë se ata janë të sigurt. Më pas Beri merr disa informacione të rëndësishme për një udhëtim në kohë.