Sezoni 1 – Episodi 15 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 15


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 15

733

Vincezo zbulon se ka dosjen e Gijotinës. Ai mashtron z. Cho për t'i nxjerrë në pah disa sekrete të rëndësishme. Plani është që me anë të dosjes t'i bëjnë presion të këqijve, në vend që ta dorëzojnë atë në polici.