Sezoni 1 – Episodi 15 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 15


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 15

657

Pasi zbulon se Berati lidhet me vdekjen e Arbenit, Vesa viziton varrin e Arbenit. Berati përpiqet të gjejë Vesën për t'i shpjeguar se nuk është fajtor. Marrëveshja për tokën e Agimit nuk po shkon mirë derisa ai gjen diçka që mund ta përdorë për të shantazhuar familjen Hoti. Ndërkohë, ngjarjet marrin një kthesë për Dinorën.