Sezoni 1 – Episodi 16 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 16


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 16

525

Faruku lidh Dinorën për një karrige. Ai mëson se Dinora është vajza e Musë Lahut. Pas zhdukjes së Dinorës, Vesa shqetësohet. Ajo e kërkon atë kudo derisa shkon në banesën e saj dhe zbulon të vërtetën për shoqen e saj.