Sezoni 1 – Episodi 16 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 16


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 16

19866

Flesh kupton se kapiteni Kold edhe Hate Wave janë kthyer në qytetet, këtë here Snart ka ardhur s’bashku me motrën e tij dhe foshnjën Lisa që t’i vijën në ndihme qytetit të tyre.