Sezoni 1 – Episodi 16 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 16


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 16

625

Pasi arrin të shpëtoj nga akuzat për vrasje, sulmet ndaj Vincencos dhe grupit bëhen akoma më të rrezikshme teksa Babeli vë në rrezik jetët e tyre dhe të njerzve më të dashur.