Sezoni 1 – Episodi 17 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 17


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 17

19462

Një vrasës që vijën me emrin e ti ‘Mashtrues’ fillon të bëj gjërat tmerruese duke hedhur bomba nëpër qytetin qendrore, në mënyre për t’a ndaluar Berin dhe Xhoin që rastësisht ata takohen…