Sezoni 1 – Episodi 17 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 17


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 17

657

Vincenzo tenton të shkatërrojë festën në tentativë për të shteruar fuqinë e aleatëve më të mëdhenj të Babelit. Seung Hyuk arrin të gjejë lidhje të forta për tu rritur në post drejtues.