Sezoni 1 – Episodi 18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 18


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 18

245

Vesës i përmirësohet gjendja. Oficer Gashit i servohet një informatë e vyeshme, fati i Meritës përcaktohet kurse Farukun e vizion një vizitor i papritur.