Sezoni 1 – Episodi 18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 18

19263

Felisiti Smoak dhe Rei vijnë në Central City për të kërkuar ndihmë me kostumin e Reit. Një mbi-njerëzor lëshon disa bletë robotike vdekjeprurëse. Një darkë e përbashkët nuk shkon sipas planit…