Sezoni 1 – Episodi 18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 18


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 18

582

I frikësuar për jetën e tij, Han Seok shkon në burg për disa kohë. Një vizitor nga Italia i thotë Vincenzos se i duhet ndihma e tij urgjentisht në Itali.