Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

521

Cevdet, kryepolic i pensionuar, konstaton arsyen e vizitës së papritur të Yusuf. Emel takon historinë e trishtuar të burrit të tij, djalit të vogël të Cevdet.