Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

950

Vincenzo merr një kërcënim se qendra Geumga do të shembet pas disa ditësh dhe përpiqet të ndalojë këtë sulm. Yu-chan merr një telefonatë të fshehtë.