Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

396

Marie-Andree Lecrerc lë pas jetën e saj për dashurinë e Charlesit, por zbulon çmimin e vërtetë. Herman betohet për të zbuluar vrasjen e çiftit holandez.