Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

987

Teksa heton një vetëvrasje të një murgeshe në jetimoren katolike ku është rritur, Lorena zbulon se murgesha kishte pasur shumë të fshehta.