Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

938

Cesari refuzon t'i thotë Elisës se çfarë ndodhi me Sarën 18 vite më parë, ndaj ajo shkon tek Alexi për të marrë përgjigje.