Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

1388

Flaíni kërkon të gjejë njeriun që ngriti kurthin. Rodrigo e di se njeriu në kërkim është nipi i tij dhe e dërgon atë në Vivar. Ruy refuzon ta lërë mbretin në mëshirë të armiqve të tij.