Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

240

Pasi privatësia e saj është shkelur dhe është kërcënuar, Rakel përpiqet të kërkojë respekt nga studentët e saj. Roi i shprehet Virukës në esetë e tij.