Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

16223

U RREGULLUA! Nëse jeni fansa të Filmit Qitësi a.k.a Shooter (2007) me aktorin Mark Wahlberg, atëherë ju ftojmë të ndiqni serialin Shooter (2016) me aktorin Ryan Phillippe! Ky triller tregon për udhëtimin e Bob Li Suager, snajperi veteran i shumë dekoruar i cili është përsëri në aksion për të parandaluar një kurth për vrasjen Presidentit. Por nuk ia arrin me sukses dhe Bob Li akuzohet për vrasjen e presidentit. Ndiqni serialin për më shumë!