Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

12233


Hakani nuk mund të besojë historinë e Mbrojtësit. Megjithëse e udhëzojnë që të qëndrojë i fshehur sa të gjendet i Pavdekshmi, ai largohet në fshehtësi për të gjetur Memon.