Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

19949

Lucifer ndihmon Chloe të hetojë një yll kinemaje pasi ndiqet nga paparacët. Maze dhe Amenadiel tentojnë të bindin Luciferin të kthehet në ferr.