Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

12328

Dushanse dhe Sally e futin veten në borxh ndaj Raikes, i cili iu bën presion për t'ia kthyer. Ambiciet e sëmura të Dushane bëhen shkak që të lëndohet familja e tij. Lisa gjendet në spital, por është drejt përmirësimit.