Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

6735

Lynwoodët duan të sigurohen që dërgesa e tyre të arrijë në Gioia Tauro por hasin vështirësi rrugës. Manueli dhe ekipi i tij përhapin terror dhe vdekje tek trafikantët e Monterreyt.