Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 1 – Episodi 2

919

“Dy androidë duhet të rrisin fëmijët njerëzorë në një planet misterioz, kolonizimi i të cilit rrezikohet për shkak të religjioneve. Androidët zbulojnë se kontrolli i asaj që besojnë individët, është një detyrë e rrezikshme dhe e vështirë ”.