Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

3806

I përndjekur nga trashëgimia e të atit, Tariq përpiqet të kuptoj kush ka qenë James St. Patrick, si ka ndikuar në jetën e tij dhe se si kujtimet e tij ndikojnë në përditshmëri.