Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 2

1456

Yong Jun dhe Ah Sahm kapin dhe djegin një ngarkesë me opium në port për t'i dërguar një mesazh Long Ziis. Billi dhe Lee hetojnë një masakër pranë një klubi irlandez. Ah Sahmi hyn në telashe kur tenton të bëjë rolin e heroit.