Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 2

500

Besnikëria e Jinnit ndaj partnerit të tij Tonik vendoset në pikëpyetje kur vjen një kontratë e majme. Kalifa dhe vëllai i tij Ardan hyjnë në mosmarrëveshje për punën e rrezikshme të Ardanit.