Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

2530

Assane krijon një plan për të takuar Bejtin ne burg i cili mund të jap një drejtim për fatkeqësinë e babait. Anne Pellegrini flet hapur për të shkuarën.