Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

904

Pas Savashit edhe Helen bëhet vrasëse. Ercümenti vihet në kërkim të Helenës. A do mundet ai të gjëjë dy të rinjtë?