Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

1415

Një ditë e re agon teksa studentët eksplorojnë fuqitë dhe ndjenjat e tyre. Bloomi dhe Stella bashkohen për një mision. Terrori nga Njeriu i Djegur zhvillohet më tepër.