Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

1157

E frikësuar dhe e vetme, Nimue vazhdon përpjekjet për të mbijetuar. Kujtimet e saj zbulojnë ngjarjen tronditëse që i ndryshoi rrjedhën e jetës.