Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

711

Atë Vergara largohet nga e shkuara duke u fshehur nga vetë djalli, që e ndjek për të marrë një thesar, një nga 30 monedhat për të cilat Juda tradhtoi Krishtin. Ka ardhur koha të përballen përsëri dhe këtë herë ai është gati.