Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

2447

Teksa Ginny përpiqet të gjejë vend me shoqet e reja, ajo përballet me pasojat e natës që kaloi me Marcus. Ndërkohë Georgia ndihmon Paul-in dhe Ellen me problemet e tyre.