Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

1745

Sekretarja e Shtetit bëhet viktimë e një sulmi tjetër dhe takohet tinëz me drejtorin e përgjithshëm të Shërbimit të Sigurisë. Davidit i bëjnë një ofertë të re.