Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

1383

Pasi Supermani dhe Lois detyrohen të shkojnë në qytetin Smallville, kthimi i tyre shoqërohet nga të papritura dhe ndryshime planesh.