Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

534

Miqtë e rinj të Estit, në Berlin, sfidojnë shumë prej besimeve të saj të vjetra, por gjithashtu i sigurojnë një hapësirë të sigurt, për të eksploruar mënyra të reja të të qenurit. Janki dhe Moishe kërkojnë Estin.