Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

1278

Mukhtari hap shtëpinë e tij për Hijen. Hija i ofron Mumtazit një marrëveshje në shkëmbim të mbrojtes nga Serveti, por skema e tij nuk shkon sipas planit.