Sezoni 1 – Episodi 20 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 20


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 20

19394

Beri, Keitlin, Sisko dhe Xho thurin një plan për të kapur Uellsin. Sisko e përdorë veten si karrem, gjë që e vendos jetën e tij në rrezik. Nga ana tjetër, Edi merr një vendim të rëndësishëm lidhur me Irisin, ndërkohë që Xho nuk ndan të njëjtin mendim.