Sezoni 1 – Episodi 20 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 20 (I FUNDIT)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 20 (I FUNDIT)

308

Han Seok-u nuk lë asgjë ti pengojë hakmarrjen. Duke kërkuar drejtësi me mënyrën e mafies, Vincenzo i jep armikut një vdekje të dhimbshme dhe të ngadaltë.