Sezoni 1 – Episodi 22 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 22


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 22

18829

Dr. Uells riaktivizon përshpejtuesin dhe Beri duhet të largojë njerëzit Meta. Për ta bërë këtë, atij i duhet ndihmë dhe zgjedh t’ia kërkojë Kapitenit të Ftohtë.