Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

921

Vincenzo paralajmëron një Yu Chan të pasionuar për rreziqet e një ilaçi të ri dhe kompanisë së tij farmaceutike edhe më të dëmshme. Choi Myung Hee tregon kthetrat e saj.